Wyjazd biznesowy do Chin

Obecność na targach

Tłumacz j. chińskiego

Możliwość złożenia zamówień

Zapoznanie z kulturą Chin

Zapraszamy Cię do Chin, gdzie wspólnie zrealizujemy Twoje cele!

Witaj w Chinach – kraju zamieszkiwanym przez 1,41 mld osób, który nazywany jest największą fabryką świata!

 

Niezwykła historia, prawdziwe cuda architektoniczne, wspaniała kultura i życzliwi ludzie – to wszystko znajdziecie w Chinach. Poznacie też, co to znaczy żyć na wysokich obrotach, bo Chiny to kraj, który nigdy nie śpi. Machiną, która napędza Państwo Środka jest handel, a czuje się jego moc już od pierwszego kontaktu z chińską ziemią. Mamy zaszczyt zaprosić Was do skorzystania z uroków tego niesamowitego kraju, jak również wprowadzić do biznesu, który pozwoli Wam odnieść sukces.

Wyjazdy Biznesowe do Chin

Wyjazdy Biznesowe do Chin to usługa oferowana przez IMCHEX, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chinach, dzięki czemu mamy bardzo duże doświadczenie w kwestii wyboru najlepszych połączeń komunikacyjnych, noclegów, a także łączenia biznesu z poznawaniem chińskiej kultury i zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc. Jesteśmy świetnie zorganizowani i zorientowani na Twoje potrzeby. Oznacza to, że zaplanujemy dla Ciebie indywidualny program pobytu, który pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Państwie Środka. Nie musisz martwić się o barierę językową, czy brak znajomości topografii miast – dzięki naszej usłudze będziesz pod opieką polsko-chińskiego tłumacza, który pomoże Ci porozumieć się z lokalnymi producentami i sprzedawcami.
 
Wyjazdy Biznesowe do Chin organizowane przez IMCHEX pozwolą Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, które musiałbyś wydać na samodzielną organizację wyjazdu. Skorzystanie z naszej oferty sprawi, że Twój wyjazd do Chin będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym, podczas gdy wycieczka w pojedynkę mogłaby okazać się bardzo męcząca przez wzgląd na różnice kulturowe, nieznajomość regionu, a przede wszystkim języka.

Oferujemy dwa typy Wyjazdów Biznesowych do Chin

Yiwu

Yiwu to hurtownia świata, blisko 100 tys. wystawców i 3 mln produktów znajdujących się w 5 różnych dystryktach o łącznej powierzchni 4 mln m2. Nieograniczony dostęp do niemalże wszystkich dostawców z Chin i całej Azji.

Kompleksowa organizacja wyjazdu
Określone plany czasowe
Obecność na targach w Yiwu
Stałe wsparcie tłumacza
Wsparcie negocjacyjne
Realizacja zamówień
Organizacja importu
Wieczorne spotkania podsumowujące w różnych restauracjach
Zapoznanie z kulturą Chin (opcjonalnie)

Targi/Audyty

Targi w Chinach organizowane są bardzo często i zrzeszają ogromną liczbę producentów, dostawców oraz ludzi chętnych poszerzyć asortyment o nowe produkty, których w Polsce jeszcze nie ma.

Kompleksowa organizacja wyjazdu
Pomoc w wyborze producentów lub targów
Wizytacja w fabrykach i/lub na targach
Stała obecność tłumacza
Wsparcie prawne
Wsparcie negocjacyjne
Realizacja zamówień
Organizacja importu
Zapoznanie z kulturą Chin (opcjonalnie)

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany naszym wsparciem i towarzystwem podczas wyjazdu biznesowego do Chin? Napisz do nas!

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

AGENT ZAKUPOWY YIWU

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz osobiście odwiedzić Chin to mamy dla Ciebie rozwiązanie, które znacznie ułatwi Ci proces wyszukania produktów, które chciałbyś importować z Chin. Nasze biuro znajduje się w chińskim mieście Yiwu, a nasi pracownicy doskonale znają ten rynek, dzięki czemu są w stanie odwiedzić konkretne punkty, nie tracąc czasu na zapoznanie się z rozmieszczeniem sektorów. Skutkuje to tym, że bardzo szybko wyszukamy dla Ciebie konkretne towary, które będziesz mógł sprowadzić do Polski.

AGENT ZAKUPOWY 1688

Nie chcesz lub nie możesz skorzystać z naszej usługi Wyjazdów Biznesowych do Chin? Nie martw się, mamy dla Ciebie inną opcję, a jest nią możliwość skorzystania z platformy 1688, która jest dostępna wyłącznie dla chińskich firm (w tym naszej). Możemy przygotować rozbudowaną ofertę pod wskazane przez Ciebie produkty, które chciałbyś importować z Chin. Korzystając z bazy naszych sprawdzonych producentów masz pewność, że jakość i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze.

Dowiedz się jakie targi są w Chinach i kiedy się rozpoczynają

Jakie korzyści płyną z odwiedzenia chińskich targów?

Pytana i odpowiedzi

Faq

Tak. Korzystając z naszej oferty wyjazdów biznesowych możesz być spokojny o wszelkie formalności. W koszt wyjazdu wliczone są zawsze: kupno biletów lotniczych, rezerwacja hotelu, organizacja wizy, odbiór z lotniska i dowóz do hotelu, dojazd do fabryki oraz dowóz z hotelu na lotnisko. Podczas wcześniejszych ustaleń, wedle życzenia osób biorących udział w organizowanych przez nas wyjazdów biznesowych, może zaplanować również różne atrakcje turystyczne oraz czas na omówienie dalszej współpracy przy imporcie z Chin.

Naszym partnerom biznesowym chcącym skorzystać z naszych wyjazdów biznesowy oferujemy dwie opcje rozliczenia –  jedna to wystawienie faktury VAT, którą opłaca klient, a my zajmujemy się rozliczeniem poszczególnych usług (transport, nocleg, wiza), natomiast druga możliwość to samodzielne opłacanie przez klienta każdej usługi za pośrednictwem linków przez nas przesłanych. Każda nasza usługa jest indywidualnie dopasowywana to potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych, dlatego zarówno wyjazdy biznesowe, jak i każda nasza oferta związana z importem z Chin jest skrojona na miarę.

Nasze wyjazdy biznesowe są organizowane dość często, gdyż stawiamy na produktywność. Zwykle grupy lecące do Chin mają maksymalnie sześcioosobowy skład, jednak w przypadku gdy wyjazd jest przygotowywany dla jednak firmy, może polecieć więcej osób. Chcemy, aby każdy uczestnik wyjazdu biznesowego wyniósł z niego jak najwięcej informacji przydatnych dla swojego przedsiębiorstwa, dlatego stawiamy mniejsze grupy, by każdemu uczestnikowi poświęcić tyle samo czasu.

IMCHEX organizuje wyjazdy biznesowe na każde targi w Chinach, a także co 2 miesiące do Yiwu, gdzie znajduje się nasza siedziba. W zależności od potrzeb przedsiębiorców z Polski,  możemy podczas wyjazdów biznesowych zaproponować poszukiwanie produktów spełniających ich oczekiwania bądź fabryk mogących wyprodukować dla nich towar. Terminy dla większych grup zorganizowanych możemy dostosować indywidualnie.

Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie dostosować wyjazdy biznesowe do potrzeb naszych klientów, zatem możliwe są podróże w pojedynkę. W IMCHEX stawiamy na rozwiązania spełniające oczekiwania naszych partnerów biznesowych, dlatego zarówno termin, jak i intensywność pobytu dopasowujemy do ich indywidualnych preferencji.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.