Twój własny BRAND Twoja własna marka

Produkcja ODM/OEM z IMCHEX

Stwórz własny produkt w Chinach z pomocą IMCHEX! Pomożemy Ci wykonać projekt, znaleźć producenta, sporządzić kontrakt, a także przeprowadzimy dla Ciebie negocjacje oraz kontrolę produkcyjną. Na końcu tej drogi czekać Cię będzie zarobek na nowym, powstałym pod Twoją marką produkcie, który importujesz z Chin z naszą kompleksową pomocą! 

Zabezpieczenie prawne

Zweryfikowani producenci

Niskie MOQ

Kompleksowa usługa

Pomoc w projektowaniu

Twój własny produkt na wyciągnięcie ręki

Czy wiesz, że dwa identyczne przedmioty znajdujące się np. na Allegro, z których jeden jest oznakowany brandem (marką) firmy, a drugi nie posiada żadnego loga, różnią się od siebie ceną od 30, nawet to 75%? Masz świadomość, że odbiorcy chętniej sięgają po produkty, które są sygnowane marką sprzedawcy? Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub zajmujesz się sprzedażą online, nasza oferta Produkcji Na Zlecenie jest idealna dla Ciebie!

Dzięki naszej usłudze Produkcji Na Zlecenie ODM/OEM możesz rozpocząć produkcję własnych przedmiotów w Chinach, a co za tym idzie produkty, które sprzedajesz będą oznaczone Twoim własnym brandem. Masz do wyboru dwie możliwości: produkcję ODM, czyli stworzenie własnego produktu od zera (własny projekt, produkcja od podstaw) lub OEM – zlecenie naniesienia zmian na istniejący już na rynku produkt (np. własne logo, inny kolor). Niezależnie od tego, jaką drogę produkcji na zlecenie wybierzesz, IMCHEX pomoże Ci na każdym etapie.

Efektem końcowym naszej współpracy przy Produkcji Na Zlecenie będzie import z Chin wyprodukowanych dla Ciebie towarów oraz wprowadzenie ich do obrotu. Udostępniając swoim klientom możliwość zakupu produktów oznakowanych własną marką zyskasz renomę i większy zysk ze sprzedaży. 

Produkcja Na Zlecenie ODM

ODM - Original Design Manufacturer, to produkcja zlecana od podstaw chińskiej fabryce. W celu rozpoczęcia tego typu produkcji musisz posiadać projekt przedmiotu, który chcesz wprowadzić do sprzedaży. IMCHEX pomoże znaleźć Ci odpowiednie biuro projektowe, a także technika, który sprawdzi, czy Twój produkt będzie działał zgodnie z założeniami.

 

Następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej fabryki lub kilku fabryk – w zależności od specyfikacji Twojego produktu, które wytworzą go dla Ciebie. Nasz firma bierze na siebie negocjacje z producentem oraz kontrolę produkcji. Sprawdzimy jakość wszystkich elementów składających się na Twój produkt, poddamy je odpowiednim testom oraz prześlemy do Ciebie próbki. Dopilnujemy, by produkt, który zamawiasz spełniał Twoje oczekiwania, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek niedociągnięć ze strony fabryki, czy też zmiany Twojej koncepcji, wnioskujemy o naniesienie wymaganych zmian. Końcowym etapem jest kompleksowy import z Chin Twoich produktów w ilości, jaką sobie zażyczyłeś. Oczywiście w dalszym ciągu możesz z nami współpracować mając świadomość, że pomożemy Ci przetransportować Twoje zamówienie do Polski, bezproblemowo przejść odprawę celną i wprowadzić towar do obrotu.

 

Produkcja ODM w Chinach jest o wiele tańsza w porównaniu do europejskich stawek oferowanych przez producentów. Dodatkowym atutem jest nasza opieka nad produkcją, dzięki której nie musisz się angażować w negocjacje i kontrolę produkcji. Nie musisz martwić się również o bezpieczeństwo transakcji z chińską fabryką – wybierzemy taką, która będzie spełniała wszelkie wymagane normy i zachowywała środki ostrożności. Produkt i jego opakowanie, które trafią w Twoje ręce, a następnie w ręce Twoich klientów będą opatrzone Twoim logo i informacjami o Twojej marce, a co za tym idzie spełnią wymogi dotyczące oryginalności.

Produkcja Na Zlecenie OEM

OEM – Original Equipment Manufacturer, to doskonała opcja dla przedsiębiorców, którzy nie mają własnych, innowacyjnych produktów, lecz chcą wprowadzić do sprzedaży istniejący już przedmiot pod własną marką. Możliwe jest też naniesienie innych, drobnych modernizacji, takich jak: modyfikacja kształtu, zmiana koloru, wymiana podzespołów, użycie innych komponentów i materiałów, ulepszenie konstrukcji, czy dodanie własnego opakowania, etykiety, tabliczki znamionowej, itp.

 

Zastanawiasz się, co musisz zrobić, by produkt, który do tej pory importowałeś z Chin został dopasowany pod Twój branding? Nic prostszego! Wystarczy, że zgłosisz się do nas i powiesz, jakich zmian w danym produkcje chciałbyś dokonać. Współpraca ze specjalistami z IMCHEX przy Produkcji Na Zlecenie OEM niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest to, że nie musisz zatrudniać projektantów i techników, którzy mieliby stworzyć dla Ciebie nowy produkt. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Drugą, a zarazem chyba najistotniejszą zaletą produkcji ODM nadzorowanej przez naszą firmę jest fakt, że Twoi klienci chętniej zakupią produkt przez Ciebie oferowany, gdy będzie sygnowany Twoją własną marką. Tym samym zwiększysz swoją rozpoznawalność i zyskasz renomę, co przełoży się na sukces Twojego przedsiębiorstwa.

 

Nasze doświadczenie, znajomość języka chińskiego oraz lokalnych fabryk, z którymi stale współpracujemy, przekłada się na pewną i sprawnie przeprowadzoną usługę Produkcji Na Zlecenie OEM. Bardzo ważną kwestią, którą należy mieć na uwadze przed zleceniem produkcji, jest MOQ (Minimum Order Quantity), czyli minimalna ilość towaru, jaką fabryka zgodzi się dla Ciebie wyprodukować. Mając na uwadze Twoje oczekiwania oraz standardy obowiązujące w chińskich fabrykach, dobierzemy dla Ciebie ofertę tak, byś nie musiał inwestować więcej niż zakładałeś decydując się na wprowadzenie do swojego sklepu produktu zmodyfikowanego pod Twoją markę.

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytania? Umów się na bezpłatną konsultację z naszymi ekspertami, którzy wszystko Ci wyjaśnią!

JAK ROZPOCZĄĆ - Fazy Produkcji Na Zlecenie

Faza projektowa

Zapoznanie się z potrzebami Dostosowanie projektu do produktu Wybór możliwości

Research producentów

Dopasowanie producentów pod zlecenie Wstępne negocjacje Wybór ostatecznego producenta

Kontrakt

Szersze negocjacje Podpisanie autorskiego kontraktu Ustalenie warunków produkcji

Kontrola jakości

Kontrola produkcji na każdym etapie Czuwanie nad terminowością wykonania zlecenia

Certyfikacja

Zlecenie badań w laboratorium Pilotaż uzyskania certyfikatów

Kompleksowy import

Organizacja eksportu z Chin Dopasowanie najkorzystniejszych warunków dostawy

Wprowadzenie do obrotu

Przekazanie dokumentów do odprawy Uzyskanie odpowiednich atestów/zezwoleń

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Niezbędnik producenta

Pytana i odpowiedzi

Faq

MOQ różni się w zależności od oferty fabryki i specyfiki zlecenia. Jednak nasi eksperci są w stanie dostosować ofertę producentów pod Twoje oczekiwania oraz budżet na inwestycję. Nasze doświadczenie oraz znajomość chińskiego rynku pozwalają nam sygnować własne marki naszych partnerów biznesowych już od jednej sztuki. Dzięki IMCHEX wszystko jest możliwe, wystarczy jedynie skontaktować się z nami i wspólnie z naszym przedstawicielem dobrać najdogodniejszą możliwość. Pomożemy Ci nie tylko w znalezieniu dobrej fabryki, ale też przeprowadzimy Cię przez cały proces produkcji, a następnie importu z Chin, by wszystkie etapy przebiegały jak najbardziej sprawnie.                                                                                                                                                                                                                                               

Jesteśmy w pełni kompleksową firmą, która pomaga nie tylko przy imporcie z Chin, ale także gruntownie zajmuje się zlecaniem produkcji dla przedsiębiorców z Polski. Oznacza to, że nie tylko znajdujemy godną zaufania fabrykę i zlecamy jej wykonanie produktów dla naszego kontrahenta, ale również zajmujemy się negocjacjami i nadzorem nad prawidłowym przebiegiem produkcji. Sprawdzamy zarówno standard samej produkcji, jak i jakość wytworzonego produktu. My zajmujemy się wszystkim, a nasz partner biznesowy musi jedynie zapłacić za towar i być na czas w umówionym miejscy, gdy przyjedzie kurier z gotowym zamówieniem.                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zlecając produkcję w Chinach zyskujesz status producenta, a nie wyłącznie sprzedawcy. Wiąże się z tym dotrzymanie kilku obowiązków, między innymi musisz wprowadzać do obrotu wyłącznie produkty, które są zgodne z prawem harmonizacyjnym UE, czyli spełniają wymagania zapewniające wysoki poziom ochrony interesów publicznych, takich jak zdrowie i bezpieczeństwo osób nabywających je. Mamy świadomość, że nie musisz znać rozporządzeń unijnych, dlatego zadbamy o to, aby towar, który wyprodukowałeś, a następnie importowałeś z Chin spełniał wszystkie wymagane normy.                                                                                                                                                                      

Istnieje szereg wymogów, w tym zaświadczeń, aktualnych badań i certyfikatów, które należy zweryfikować i uwzględnić podczas importu z Chin. Importer powinien posiadać oznakowanie CE na towarze, a także, w zależności o rodzaju importowanych produktów, odpowiednie zaświadczenia o spełnianiu odpowiednich norm czy dyrektyw. Dokumentacja wymagana w imporcie z Chin np. produktów spożywczych będzie znacznie różnić się od dokumentacji maszyn. Często zdarza się, że import niektórych towarów wiąże się z kontaktem z różnymi instytucjami w Polsce, które wydają specjalne zezwolenia lub przeprowadzają dodatkowe kontrole (np. GIOŚ, PZH, SANEPID). Każdy przedsiębiorca współpracujący z nami może być spokojny o wszelkie badania i certyfikaty, gdyż dopilnujemy, by towar, który ma być importowany z Chin posiadał niezbędną dokumentację oraz pomyślnie przeszedł odprawę celną, a co za tym idzie mógł zostać wprowadzony do obrotu w Polsce.

Nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie szczegółowy kosztorys, dzięki czemu będziesz znał poziom wydatków zanim złożysz zamówienie na wyprodukowanie własnego towaru. Podobnie wygląda kwestia importu z Chin – zanim będziesz musiał podjąć jakąkolwiek decyzję, poznasz wszelkie koszty. Wstępna wycena produkcji na zlecenie oraz importu z Chin nie jest zobowiązująca, możesz zatem bez obaw zorientować się, czy jesteś w stanie zainwestować w takie działania.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.