Agent Zakupowy 1688

Kim jest Agent Zakupowy?

Agent Zakupowy 1688

Agent Zakupowy to Twój partner biznesowy, który może zająć się importem towarów z Chin w Twoim imieniu. Osobom, które chcą zamówić wybrane produkty w Państwie Środka użyczamy licencji importowej, dzięki czemu możliwe jest sprowadzenie towarów do Polski w bardzo prosty i wygodny sposób.

 

Agent Zakupowy to wygodny zakup z linku, który polega na przesłaniu do nas linków z wybranymi przez Ciebie produktami z jednego bądź kilku chińskich portali sprzedażowych, takich jak: 1688, Alibaba, Made-in-China, czy TaoBao. Cały proces zakupu – od złożenia zamówienia, do dostarczenia towaru pod wskazany przez Ciebie adres, Agent Zakupowy bierze na siebie.

 

Dzięki tej usłudze możesz bez pośpiechu przejrzeć wszystkie chińskie serwisy sprzedażowe i znaleźć w nich produkty, które naprawdę Cię interesują. Co więcej, Agent Zakupowy ułatwi Ci trafienie na bardziej atrakcyjne ceny na pozostałych aukcjach, a także z mniejszym MOQ i często szybszym terminem realizacji. Po wysłaniu do nas linków wystarczy, że poczekasz na dostarczenie Twojego zamówienia. Nie musisz się o nic martwić, gdyż Agent Zakupowy zadba, by towar importowany z Chin trafił do Ciebie w doskonałym stanie i w najszybszym możliwym terminie.

 

Agent zakupowy 1688 to Twój tłumacz, kupiec i negocjator w jednym!

Jakie różnice możemy spotkać pomiędzy dwoma najbardziej popularnymi portalami a największymi targami świata?

[supsystic-price-table id=8]

Dlaczego 1688 jest lepsze od Alibaba?

Na tym popularnym portalu znajdziemy dostawców z Chin, nastawionych na sprzedaż wewnątrz kraju, dzięki czemu uzykać możemy znacznie lepsze ceny aniżeli na Alibabie. Kontakt na tym portalu jest wyłącznie w j. chińskim i płatność następuje również z konta chińskiego w RMB(juan). 

Agent zakupowy zapewni Ci wszystko co poniżej, aby twoje zakupy na 1688 przebiegły bezpiecznie i pomyślnie

Niskie ceny

Niskie MOQ

Wyrobienie certyfikatów

Konsolidacja w naszym magazynie

Autorski Kontrakt handlowy

Negocjacje handlowe w j.chińskim

Analiza Rynku

Wiesz jaki produkt chcesz importować z Chin, ale nie do końca orientujesz się gdzie można go nabyć? Konkurencyjna firma właśnie dodała nowy produkt do swojego sklepu na Allegro i w jeden dzień sprzedała go aż 100 osobom? Chciałbyś, również móc oferować świetnie sprzedające się produkty i być na rynku zanim konkurencja uruchomi sprzedaż? A może Twój dostawca z Polski ponownie podniósł ceny na swoje produkty, przez co tracisz klientów? Analiza Rynku to usługa wprost stworzona dla Ciebie! Prześlij nam informację, jaki towar mamy dla Ciebie odnaleźć, a my niebawem przedstawimy Ci najlepsze dostępne ofert wraz z cenami i specyfikacją produktów.

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Dlaczego warto kupować z IMCHEX?

Stała obecność na rynku Chińskim

Specjaliści ds. celno-prawnych

Umiejętności negocjacyjne

Autorski kontrakt handlowy

Poznaj naszą usługę "zakup z linku". Gdzie dokonamy płatności i sprowadzimy towar na Twoje zlecenie

Masz już przygotowane linki i wiesz, że to jest najlepsza oferta? Jesteś zdecydowany?

Alibaba

1688/Taobao

Sprawdź na jakie produkty wymagana jest osobna usługa Analizy Prawnej i dlaczego jest to tak ważne, aby być w pełni zabezpieczonym prawnie

  • Kontakt z żywnością (krajacze, silikony)
  • Elektronika (kamery, USB, żelazko)
  • Chemia i Nawozy (Pestycydy, Siarczany)
  • Maszyny (CNC, drukarka 3D)
  • Wyroby budowlane (WC, wanna)
  • Oświetlenie (LED, Lampy)
  • Spożywcze (Miód, Słodziki)

Jak wygląda proces?

Wprowadzenie do współpracy

Przekazanie stanu faktycznego prowadzonych konwersacji na dzień przejęcia sprawy

1

Analiza możliwości

Przeprowadzenie wstępnego audytu, zapoznanie się z projektem oraz omówienie dodatkowych możliwości

2

Weryfikacja i nawiązanie kontaktu z dostawcą

Ustalenie szczegółów transakcji, podpisanie kontraktu i uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji dotyczących przesyłki

3

Kalkulacje

Sporządzenie przez specjalistów ds. zakupów i Dział Spedycji wyliczeń projektowych. Optymalizacja kosztów i czasu transportu

4

Przygotowanie zamówienia

Omówienie ogólnych oraz pośrednich i bezpośrednich kosztów projektu. Ustalenia dotyczące możliwości spadku cen w zależności od danych czynników

5

Złożenie zamówienia i jego przygotowanie do importu

Sporządzenie projektów graficznych naklejek, przekazanie informacji do magazynu w Chinach o nowym zleceniu z Polski i ewentualnej dekonsolidacji

6

Odprawa celna i wprowadzenie do obrotu

Przeprowadzenie odprawy celnej przez Dział Celno-Prawny, uiszczenie wymaganych opłat

7

Kontrola jakości i organizacja transportu krajowego

Sporządzenie raportu z przyjęcia towaru, skontrolowanie stanu towaru po transporcie. Wydanie towaru kierowcy i dostarczenie pod wskazany adres

8

Pytana i odpowiedzi

Faq

Import z Chin to dosyć skomplikowany proces, na który nie każdy przedsiębiorca ma czas. Stworzyliśmy usługę Agent Zakupowy, by każdy nasz partner biznesowy mógł w prosty sposób importować towar z Chin. Wystarczy, że prześlesz do nas link z wybraną ofertą z któregokolwiek chińskiego portalu sprzedażowego, a także z Allegro, czy innego serwisu i będziesz czekać na dostarczenie towaru. Możesz wysłać nam również zdjęcia interesujących Cię produktów z opisem specyfikacji, a my znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

IMCHEX jest doświadczoną firmą zajmującą się głównie importem z Chin. Dzięki posiadaniu licencji importowej jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom biznesowym nie tylko sprawne, ale i w pełni bezpieczne dostarczenie towaru z Państwa Środka. Transport Twojego zamówienia jest chroniony naszym autorskim kontraktem, a za produkty, które zostałyby ewentualnie uszkodzone w trakcie przewozu zostaną zwrócone Ci pieniądze, gdyż są one objęte ubezpieczeniem.

IMCHEX dysponuje własnym Działem Celno-Prawnym, dzięki czemu zarówno odprawa celna, jak i weryfikacja wszelkich badań oraz certyfikatów zamówionych przez Ciebie produktów leży po naszej stronie.  Jednakże jeśli chcesz sprawdzić się w imporcie z Chin na własną rękę, czy też odprawić towary z Chin wyłącznie z agencją, którą sobie upatrzyłeś, to również dajemy Ci taką możliwość, czuwając przy tym nad Twoim zamówieniem i reagując w razie pojawienia się problemów.

Twoje bezpieczeństwo oraz spełnienie Twoich oczekiwań odnośnie towaru importowanego z Chin są dla nas kwestią priorytetową. Zanim złożymy w Twoim imieniu zamówienie u konkretnego producenta, dokładnie go weryfikujemy – nie tylko pod względem jakości produkowanych przez niego towarów, ale i pod kątem prawnym.

Dzięki sprawdzonej i dopracowanej usłudzę Analizy Rynku potrafimy zapoznać Cię dokładnie z produktami jeszcze przed ich zakupem, dzięki temu wiesz co importujesz i eliminujesz niespodzianki, których importerzy z Chin doświadczają, sprowadzając towary w tradycyjne sposób – bez odpowiedniego przygotowania. Każdy producent jest weryfikowany przez nasz Dział Prawny, dzięki temu istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo oszustwa.
Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.