Co IMCHEX może dla Ciebie zrobić?

Niejednokrotnie słyszeliśmy o sytuacjach, w których przedsiębiorstwo zajmujące się importem z Chin napotkało komplikacje ze strony Państwowej Inspekcji Handlu, Głównego Inspektoratu Weterynarii lub Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Przypadki te miały miejsce, gdy przedsiębiorca korzystał zarówno z usług naszej konkurencji, jak i gdy importował towary na własną rękę. IMCHEX to firma, która powstała właśnie po to, by nie dopuszczać do tego typu problemów i pomóc rodzimym biznesmenom w jak najbardziej usprawnionym imporcie towarów z Chin.

 

Rolą, jaką odgrywamy w imporcie z Chin jest nie tylko sprowadzenie towarów, ale i wprowadzenie ich do obrotu. Dbamy o to, by na naszych partnerów biznesowych nie zostały naniesione żadne kary, ich towar nie został wycofany z rynku i żeby prawa do własnej marki pozostały nienaruszone. Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnienie naszym kontrahentom przede wszystkim bezpieczeństwa i pewności, że sprowadzany do Polski towar przejdzie zgodną z prawem, bezproblemową drogę. Współpracując z nami nie podejmujesz żadnego ryzyka, importując towary z Chin z naszą pomocą możesz być pewien zgodności transakcji z prawem, w tym z Dyrektywami Unii Europejskiej. Ponadto oferujemy Ci współpracę z wykwalifikowanymi specjalistami – prawnikami, ds. celnych, tłumaczami i grafikami. Wchodząc z nami w relację biznesową Twój towar będzie posiadał specjalistyczne oznaczenia oraz pomożemy Ci w zdobyciu atestów PZH, bądź Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Co bardzo ważne, produkty importowane z Chin będą miały odpowiednio przygotowane instrukcje obsługi w języku polskim lub innym wybranym przez Ciebie spośród: chińskiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Chronimy Twój portfel

Rozpoczynając współpracę z IMCHEX możesz być pewien, że Twoją sprawę potraktujemy równie poważnie, jak swoją własną. Twój import z Chin będzie zatem ubezpieczony naszym autorskim kontraktem. Możesz być również spokojny o transport swojego towaru – w tym przypadku także zapewniamy ubezpieczenie, które gwarantuje, że w razie uszkodzenia produktów w trakcie przewozu, szybko odzyskasz swoje pieniądze.

 

Równie istotną funkcją naszej firmy jest reprezentowanie Ciebie w sporach z dostawcami z Chin, a także precyzyjne dostosowanie ich oferty do Twoich wymagań, jak również dopełnienie obowiązków stawianych importerom przez polskie i europejskie prawo.

Autorski Kontrakt

Ubezpieczenie transportu

Zgodność produktów z UE

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

ZANIM ZACZNIESZ IMPORT Z CHIN – pakiet startowy

Analiza Prawna

Nasi prawnicy czuwają nad tym, by każdy Twój krok w imporcie z Chin był zgodny z polskim, chińskim i europejskim prawem.

Analiza Rynku

Przygotujemy pełną ofertę produktową na wskazany przez Ciebie asortyment.

Weryfikacja Producenta

Znamy doskonale chiński rynek, dlatego jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zweryfikować producenta towaru, który chcesz importować.

Nie wiesz jaką usługę wybrać? Odpowiedz na poniższe pytania, a wskażemy Ci te, które najbardziej będą spełniać Twoje potrzeby!

Pytana i odpowiedzi

Faq

Tak. Dla naszych partnerów biznesowych wyszukujemy towary, jakich potrzebują z uwzględnieniem najbardziej korzystnej oferty. Produktów poszukujemy na targach w Yiwu oraz korzystamy z wszelkich możliwych źródeł pozyskania najatrakcyjniejszej dla Ciebie oferty. Analiza Rynku to usługa, która pozwoli Ci znaleźć interesujące Cię produkty bardzo szybko i bez wychodzenia z domu czy biura.

Jeśli znaleziony przez nas produkt nie spełni Twoich oczekiwań, pomożemy Ci rozpocząć proces produkcji na zlecenie u zaufanego dostawcy.

Zespół naszych polskich i chińskich prawników oraz tłumaczy, działa tak, by wszystkie dokumenty wymagane podczas importu były prawomocne w każdym języku. Wsparcie prawne jest niezwykle istotne na każdym kroku importu z Chin, dlatego przykładamy do niego bardzo dużą wagę. Nasi prawnicy pomagają również podczas rozwiązywania sporów handlowych oraz w przygotowaniu dodatkowych dokumentów, np. umowy o poufności.

W naszej firmie działamy kompleksowo, dlatego nie ograniczamy naszej oferty wyłącznie do Chin. Jeżeli towar, który potrzebujesz sprowadzić do Polski znajduje się w Malezji, Indiach, czy innym azjatycki kraju, chętnie pomożemy Ci z importem. Import Nie Tylko Z Chin to usługa, która sprosta oczekiwaniom kontrahentom poszukującym nawet bardzo niszowego towaru z Azji.

Jeżeli z jakiś przyczyn nie chcesz lub nie możesz wyjechać do Chin w celu zapoznania się ofertą producentów, my zrobimy to za Ciebie. Wystarczy, że powiesz nam jakie produkty Cię interesują, a my przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę rynku. Będziesz mógł się z nią zapoznać siedząc wygodnie w swoim fotelu, a po ocenie, czy oferta spełnia Twoje kryteria, zlecisz nam dalsze działania.

IMCHEX posiada licencję importową, którą użycza swoim kontrahentom, dlatego jeżeli znalazłeś w Chinach produkt, który chciałbyś importować do Polski, możesz skorzystać z naszej usługi Agenta Zakupowego. Działanie tej usługi jest niezwykle proste – wystarczy, że wyślesz nam link do znalezionej przez Ciebie oferty (np. na portalu Allegro, Ceneo, czy innym sklepie online), a my zajmiemy się dostarczeniem zamówienia do Twojego magazynu.

Dla IMCHEX kluczowe jest zadowolenie partnerów biznesowych, którym pomagamy w imporcie z Chin, dlatego w razie potrzeby sprowadzamy próbki towarów do Polski oraz przeprowadzamy wszystkie niezbędne badania. Są to dla nas bardzo istotne kwestie, gdyż wysoka jakość towarów importowanych z Chin dla naszych kontrahentów jest dla nas równie ważna co tych, które sprowadzamy dla siebie.

Tak, w naszej firmie świadczymy usługę Konsolidacji, dzięki której jesteśmy w stanie zgromadzić Twoje zamówienia w naszym magazynie w Chinach, a następnie wysłać je jednym transportem do Polski. Co więcej, ściśle współpracujemy ze specjalistami ds. celnych, którzy dbają o to, by wszystkie Twoje towary pomyślnie przeszły odprawę celną.

Jedną z naszych usług jest organizacja wyjazdów biznesowych, gdyż zdajemy sobie sprawę, że dla kogoś, kto nigdy nie był w Chinach bariera językowa i kulturowa może być nie do przejścia. Plan takie wyjazdy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych kontrahentów i zwracamy szczególną uwagę na produktywne wykorzystanie czasu spędzonego przez nich w Chinach.

Doświadczenie w imporcie towarów z Chin jest bardzo ważne, ale nie najważniejsze. Istotna jest za to odpowiednia wiedza i zapoznanie się ze specyfiką chińskiego rynku. W celu umożliwienia naszym partnerom biznesowym samodzielnego podejmowania się importu z Chin organizujemy szkolenia stacjonarne i online, które skutecznie przygotowują ich do wszystkich niezbędnych działań.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.