Import z Chin od A do Z

Optymalizacja czasu

Oszczędność pieniędzy

Bezpieczeństwo

Lukratywne oferty

Kompleksowy import z Chin

Import kompleksowy, czyli taki, dzięki któremu śpisz spokojnie i oszczędzasz środki przeznaczone na zatrudnienie specjalisty. To import z Chin, który pozwala zoptymalizować każdy proces i dostosować go do Twoich preferencji i Twojego budżetu. Ty decydujesz, my pracujemy, a oszczędnościami dzielimy się uczciwie – "prowizyjnie".

Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia wraz ze specyfikacją produktów, które chcesz importować z Chin, deklaracją odnośnie wolumenu zamówienia i terminem realizacji zamówienia. O resztę zadba grupa specjalistów, którzy będą pracować nad Twoim projektem i robić wszystko byś był usatysfakcjonowany współpracą z nami.

Polska faktura VAT

Prowizja zależna od wolumenu

Ekspresowa dostawa towarów

Jak wygląda kompleksowy import z Chin?

Każdy import z Chin składa się z wielu procesów. Nasz import jest dodatkowo kompleksowy, a co za tym idzie, ilość kroków, jakie musimy wykonać jest jeszcze większa. Oto lista etapów, które realizujemy podczas współpracy z naszymi partnerami biznesowymi:

Zapoznanie z potrzebami

Przygotowanie prawne

Rozpoczęcie rozmów

Weryfikacja producentów

Weryfikacja dokumentów

Negocjacje handlowe

Przygotowanie oferty

Złożenie zamówienia

Organizacja transportu

Konsolidowanie paczek

Przeprowadzenie kontroli jakości

Oklejenie produktów

Odprawa celna w Chinach

Monitoring postępów tranzytu

Przygotowanie dokumentacji i odprawa celna

Wprowadzenie do obrotu

Dekonsolidacja i przeładunek

Dostarczenie towaru

Co zyskasz rozpoczynając współpracę z nami?

Kompleksowy import z Chin przeprowadzany we współpracy z IMCHEX to gwarancja bezpieczeństwa, a także znacznie usprawnione wszystkie etapy sprowadzenia towarów do Polski. Dla większości polskich przedsiębiorców istotnym plusem naszej firmy jest możliwość rozliczania się w złotówkach. Jesteśmy rodzimą spółką z o.o., w związku z czym możemy wystawić polską fakturę VAT, a także podpisać umowę o współpracy w ojczystym języku.

 

Kolejnym atutem kompleksowego importu z Chin za pośrednictwem IMCHEX jest to, że umowę z chińskim dostawcą podpisujemy my, przez co cała odpowiedzialność za zamówienie naszego partnera biznesowego spoczywa na naszych barkach.

 

Kompleksowy import to nasze główne przedsięwzięcie. Które jest dopracowane pod każdym względem. Przez wiele lat nawiązywaliśmy kontakty, które do dziś usprawniają naszą pracę. Zaprzyjaźnieni specjaliści na szczeblach managerskich w firmach transportowych, doświadczeni agenci celni oraz sprawdzeni i rzetelni producenci, dostawcy i spedytorzy – to właśnie pomoc od tych ludzi otrzymasz decydując się na rozpoczęcie współpracy z IMCHEX. Nie możemy nie wspomnieć o naszym Dziale Prawnym tworzonym przez wykwalifikowanych pracowników czuwający nad zgodnością z prawem Twojego importu z Chin, którzy są w każdej chwili gotowi rozwiązywać spory, a także weryfikować i przygotowywać niezbędne dokumenty.

Dlaczego od A do Z?

Analiza potrzeb klienta i spersonalizowana oferta

Dbałość o każdy etap, gdyż to Twoje pieniądze, za które odpowiadamy

Tworzenie łańcucha dostaw dla Twojego magazynu

Udoskonalanie procesów, abyś mógł cieszyć się lepszą marżą

Zawiadamianie o nowych trendach i korzystnych okazjach

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Kompleksowy import w sześciu krokach

Jak dokładnie to działa?

Podpisujesz z nami umowę i dokładnie wiesz co jest w niej zawarte, gdyż jest napisana w Twoim języku

1

IMCHEX podpisuje umowę z chińskim producentem i czuwa nad prawidłowością realizacji zamówienia

2

Zaliczkę za towar wpłacasz na nasze polskie konto, a my przesyłamy ją na konto producenta w Chinach

3

Zapłatę za skompletowane zamówienie również przelewasz na nasze polskie konto, a my rozliczamy się z producentem

4

Gdy towar jest już gotowy do odbioru, regulujesz polską fakturę VAT zawierającą cenę transportu, odprawy celnej i naszą prowizję

5

Odprawiony towar transportujemy do naszego magazynu, a następnie pod wskazany przez Ciebie adres

6

Zanim zdecydujesz się na import, zapoznaj się z możliwościami na rynku Chińskim

Przyjmijmy, że znalazłeś jeden produkt, który Cie zainteresował...
Co jeśli dostaniesz 10 różnych propozycji zakupu tego samego produktu, a każda z nich będzie w innej cenie lub z innymi możliwościami?

 

Sprawdzimy produkt nie tylko na Alibabie czy 1688, ale również w kanałach offline, np. w Yiwu, czy na targach w Kantonie, a może Shenzhen?
Sprawdź, co zrobić, by zyskać na swoich produktach więcej niż konkurencja!

Większa liczba zweryfikowanych producentów = znalezienie towaru wysokiej jakości

Obliczenia ceny na podstawie konsolidacji transportu (zysk około 10-20% na transporcie)

Rozpocznij import z Imchex

siedząc wygodnie w swoim fotelu

Import nie tylko z Chin

IMCHEX oferuje kompleksowy import z Chin, ale nie zamyka się na ten jeden obszar działalności. Możemy sprowadzać dla Ciebie produkty z wielu innych azjatyckich krajów!

Taiwan

Tajlandia

Wietnam

Pakistan

Indonezja

Co jeszcze zyskasz korzystając z IMCHEX?

Polska faktura VAT

Konsolidacja

Darmowa Odprawa Celna*

Atrakcyjne przewalutowanie

Wprowadzenie do obrotu

*przy zamówieniu powyżej 10tyś USD

 

Pytana i odpowiedzi

Faq

Każdy kiedyś zaczyna. Aby uniknąć błędów na samym początku warto skorzystać z usług firmy, takiej jak IMCHEX. W naszych siedzibach w Polsce i w Chinach pracuje kilkunastu specjalistów dbających o Twoje bezpieczeństwo. Pierwszy import z naszą firmą będzie wskazaniem drogi, którą jeśli będziesz chciał przy następnym imporcie, przejdziesz sam.
Prowadzimy również szkolenia, dzięki którym dowiesz się jak sprawnie przeprowadzać samodzielny import z Chin.

Jeżeli produkty, które wybrałeś nie należą do elektroniki, maszyn, czy środków chemicznych, albo nie służą do kontaktu z żywnością, możesz z całą pewnością bezpiecznie importować z Chin. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy imporcie z Chin, a dokładniej przy sprawdzeniu, jakie wymagania muszą spełnić interesujące Cię towary, by mogły być wprowadzone do obrotu, skorzystaj z naszych usług. W ramach <a href=”https://www.strefalamp.pl/kinkiety-led”>Analizy Prawnej</a> sprawdzimy dla Ciebie dostawcę Twojego towaru, a także jego jakość. Ponadto wybierając tę usługę zyskasz pewność, że Twój towar pomyślnie przejdzie odprawę celną, a następnie będziesz bez problemów mógł go sprzedawać.

Większość naszej konkurencji nie zwraca uwagi na najważniejszą kwestię przy imporcie z Chin, którą jest odpowiedzialność importera za wprowadzone do obrotu produkty. Odprawa celna to bardzo ważny element, który wymaga odpowiedniej deklaracji, by towary mogły zostać bezproblemowo odprawione. Wprowadzenie towaru do obrotu wiąże się też z wykonaniem odpowiednich badań na wytrzymałość tworzywa, zawarciem instrukcji w języku polskim, czy oznaczeniem produktu w widoczny i trwały sposób znakiem CE. Wszystkie te działania są obowiązkiem przedsiębiorcy importującego z Chin i wprowadzającego towary do obrotu.

W ciągu 10 lat od importu może nastąpić kontrola PIH, SANEPIDU, WETERYNARII i innych jednostek kontrolujących, które po krótkiej weryfikacji i mogą nakazać wycofać produkt z obrotu, utylizację i uiszczenie opłaty w przypadku braku odpowiednich dokumentów. Kary tego typu wynoszą od 5 do nawet setek tysięcy złotych.

Sytuacja może również się bardziej skomplikować, gdy komuś wydarzy się wypadek z głównym udziałem tego produktu, wtedy oprócz odpowiedzialności finansowej może nastąpić odpowiedzialność karna za wyrządzoną krzywdę. Nie warto jest iść na łatwiznę i podczas każdego importu z Chin dokładnie weryfikować dokumentację producenta. W tym działaniu pomoże Ci firma IMCHEX, która zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, w tym prawników, którzy czuwają nad wiarygodnością producenta i poprawnością całego procesu importu, także wszelkiej dokumentacji.

Nasze wynagrodzenie za przeprowadzenie kompleksowego importu z Chin zależne jest od rodzaju sprawdzanego i sprowadzanego produktu oraz całościowego wolumenu zamówienia. Zależy nam, aby nasi kontrahenci  zawsze byli zadowoleni z importu z Chin, który dla nich przeprowadzamy, a dzieje się tak, gdy osiągają satysfakcjonujące zyski. Nasi stali partnerzy biznesowi, którzy systematycznie korzystają z naszych usług, mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjne stawki.

Jeżeli zastanawiasz się nad współpracą z nami po raz pierwszy, możemy zdradzić, że pobieramy od 5 do 10% zależnie od skomplikowania projektu. Napisz do nas, a z pewnością otrzymasz rzetelną i szczegółową ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.