Agent Zakupowy Yiwu

Największe Targi Świata

100 000 dostawców w jednym miejscu

4 mln m2 powierzchni

Uzyskaj dostęp współpracując z nami

Co znajdziemy dla Ciebie w Yiwu?

Jesteś ciekawy, jakie możliwości czekają na Ciebie w Yiwu? To blisko 3 miliony zróżnicowanych produktów, które są eksportowane na cały świat. To właśnie na tych targach znajdują się produkty, które w Europie będą dostępne dopiero za 2-3 miesiące, a w Polsce prawdopodobnie jeszcze później!

Sprzedawco!

Jeśli sprzedajesz na Allegro, masz swój sklep internetowy, korzystasz z możliwości social mediów, czy też zarządzasz sklepem stacjonarnym, to z pewnością mamy dla Ciebie lepszą ofertę, aniżeli Twój aktualny dostawca!

DOKŁADNIE WYCENIMY ASORTYMENT KONKURENCJI

0 tyś

Wystawców

PRZYGOTUJEMY OFERTĘ POD WSKAZANE PRZEZ CIEBIE PRODUKTY

Ponad 0 MLN

Produktów

BĘDZIEMY CIĘ INFORMOWAĆ O NOWOŚCIACH

0

Kontenerów wysłanych codziennie

OTRZYMASZ OFERTĘ ZDJĘCIOWĄ, FILMY VIDEO I EXCELA Z CENAMI

0 mln m2

Powierzchni

KOMPLEKSOWO I BEZ TWOJEGO UDZIAŁU SPROWADZIMY TOWAR

Ponad 0

Transakcji dziennie

Dlaczego YIWU?

Różnorodność produktów w niskich cenach

Bezpośredni kontakt z dostawcą

Brak lub bardzo niskie progi zamówieniowe

Przejrzystość oferty

Wszystko czego potrzebujesz

Analiza Rynku

Wiesz jaki produkt chcesz importować z Chin, ale nie do końca orientujesz się gdzie można go nabyć? Konkurencyjna firma właśnie dodała nowy produkt do swojego sklepu na Allegro i w jeden dzień sprzedała go aż 100 osobom? Chciałbyś, również móc oferować świetnie sprzedające się produkty i być na rynku zanim konkurencja uruchomi sprzedaż? A może Twój dostawca z Polski ponownie podniósł ceny na swoje produkty, przez co tracisz klientów? Analiza Rynku to usługa wprost stworzona dla Ciebie! Prześlij nam informację, jaki towar mamy dla Ciebie odnaleźć, a my niebawem przedstawimy Ci najlepsze dostępnych ofert wraz z cenami i specyfikacją produktów.

Możesz być w Chinach, nie będąc w nich

Jaki jest koszt?

Research produktowy już od 0 $ za produkt!

Złożenie zamówienia u wybranego dostawcy już od 0 USD

Błyskawiczny odbiór zamówień przez nas już od 0 $/szt

Co to jest Yiwu?

Większość produktów, które nie wymagają certyfikatów (elektronika, maszyny itp.)  możesz je znaleźć na Allegro, najprawdopodobniej pochodzi z Yiwu. To właśnie tu najwięksi polscy hurtownicy składają zamówienia. To również w tym mieście IMCHEX ma swoją chińską siedzibę – tutaj zapraszamy Was na kawę i stąd wysyłamy Wasze zamówienia.

 

Yiwu to największe targi świata, to tutaj możemy znaleźć dziesiątki tysięcy różnych dostawców, producentów czy handlarzy. Chiny są nazywane fabryką świata, zatem nic dziwnego, że to właśnie w Państwie Środka znajduje się największa hurtownia na świecie. Mieści się ona w Yiwu – milionowym mieście niedaleko Hangzhou. W tutejszych centrach hurtowych półki wprost uginają się od towarów.

 

Yiwu to miasto, które jest jednocześnie centrum dystrybucyjnym oraz hurtowym dla wielu zakładów, a przy tym jest otoczone zagłębiami produkcyjnymi najróżniejszych artykułów:

 

  • Ningbo – „chińska stolica artykułów papierniczych”
  • Jiangshan – „miasto branży elektromechanicznej”
  • Yongkang – „miasto artykułów żelaznych i drzwi”
  • Zhuji – „chińska stolica artykułów pończoszniczych”
  • Taizhou – znane z wyrobów z tworzyw sztucznych, gumy oraz artykułów porcelanowych i szklanych
  • Wenzhou – oferujące szeroki asortyment obuwia, opakowań i narzędzi elektrycznych.

Jak wygląda proces?

Zapoznanie z Twoimi potrzebami

Zgromadzenie i analiza informacji dotyczących Twojego zamówienia

1

Analiza możliwości

Przeprowadzenie wstępnego audytu, zapoznanie się z projektem oraz omówienie dodatkowych możliwości

2

Weryfikacja i nawiązanie kontaktu z dostawcą

Zgromadzenie i analiza informacji dotyczących Twojego zamówienia

3

Oferta zdjęciowa

Obiektywna ocena oferty poszczególnych dostawców, wybranie najkorzystniejszej oferty

4

Negocjacje handlowe i złożenie zamówienia

Nawiązanie kontaktu z dostawcami wybranych przez Ciebie produktów, negocjacje dotyczące nie tylko oferty produktowej, ale i wolumenu. Złożenie zamówienia

5

Złożenie i przygotowanie zamówienia do importu

Sporządzenie projektów graficznych naklejek, przekazanie informacji do magazynu w Chinach o nowym zleceniu z Polski i ewentualnej dekonsolidacji

6

Odprawa celna i wprowadzenie towaru do obrotu

Przeprowadzenie odprawy celnej przez Dział Celno-Prawny, uiszczenie wymaganych opłat

7

Kontrola jakości i organizacja transportu krajowego

Sporządzenie raportu z przyjęcia towaru, skontrolowanie stanu towaru po transporcie. Wydanie towaru kierowcy i dostarczenie pod wskazany adres

8

Skontaktuj się z nami!

Jeśli pojawiły się dodatkowe pytania sprawdź czy odpowiedź znajduje się poniżej, a jeśli pozostaną niejasności skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Dlaczego warto kupować z IMCHEX?

Stała obecność na rynku Chińskim

Specjaliści ds. celno-prawnych

Umiejętności negocjacyjne

Autorski kontrakt handlowy

Pytana i odpowiedzi

Faq

W Yiwu znajdują się zarówno wystawy producentów, jak i hurtowników, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć ofertę doskonale dopasowaną do wielkości zamówienia i do wstępnego budżetu. Na portalach sprzedażowych natomiast ceny towarów dostosowane są na europejski rynek, gdyż to właśnie na ten kontynent najczęściej odbywa się import z Chin. Nasz firma jest również zaprzyjaźniona z wieloma dostawcami z Yiwu, co daje nam spore możliwości negocjacyjne oraz fizycznego sprawdzenia jakości oferowanych produktów.

Jednym z priorytetów naszej działalności jest poznanie oczekiwań naszych klientów, a także specyfiki branży oraz cech konkretnych produktów jakie chce importować z Chin. To właśnie dlatego zawsze prosimy o zdjęcia i szczegółowy opis towarów, jakie nasi kontrahenci chcą importować z Chin. Naszym następnym krokiem jest sprawdzenie aktualnie obowiązujących cen danego produktu w Polsce i przesłanie zgromadzonych danych do naszego biura w Chinach. To właśnie tam nasz pracownik udaje się na targi w Yiwu, gdzie poszukuje produktu, którym nasz klient jest zainteresowany.

W Yiwu jest wielu agentów zajmujących się wyszukiwaniem produktów, które mają być importowane z Chin. To jednak jest jedyne działanie, jakiego się podejmują, a niejednokrotnie narzucają do wyszukanych towarów swoją marżę. Nasi pracownicy zajmują się nie tylko znalezieniem interesujących Cię produktów, ale również odprawą celną i całym importem z Chin. Wynagrodzenie naszych pracowników jest zależne od wielkości obrotu i wartości całego zamówienia.

IMCHEX SP. Z O.O. i YIWU IMCHEX TRADE Co. Ltd. to jedna firmy, która posiada dwie siedziby – w Chinach, w Yiwu oraz w Warszawie. Dzięki temu mamy możliwość rozliczania się z dostawcami w RMB przy korzystniejszym kursie niż na portalach sprzedażowych. W Twojej gestii pozostaje zapłata polskiej faktury VAT. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić wymianą złotówek na inne waluty – za swój import z Chin rozliczasz się polskimi pieniędzmi.

Nasi pracownicy przechodzą wewnętrzne szkolenia, które mają na celu nauczenie ich kilku technik szybkiej oceny jakości towarów. Takie działanie minimalizuje ryzyko wyboru towaru z niższej półki. O jakości danego produktu świadczy również jego cena – im niższa cena, tym gorsza jakość, dlatego zarówno na targach w Yiwu, jak i na portalach sprzedażowych można znaleźć podobne lub nawet pozornie takie same produkty w różnych cenach.

W IMCHEX dbamy o to, by zlecony przez Ciebie import z Chin był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. Dlatego nie dopuścimy do sytuacji, w której nie będziesz zadowolony z jakości importowanych towarów.

Przewiń do góry

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.