Analiza ceny rynkowej i koszt importu

Zweryfikowani dostawcy

Niska cena

Szeroka oferta produktowa

Szczegółowe wyliczenia kosztów

Analiza Rynku w kilku słowach

Dzięki Analizie Rynku możesz dowiedzieć się, jaka jest rzeczywista cena intersującego Cię towaru, który chcesz importować z Chin. Ponadto otrzymasz wszelkie niezbędne informacje o kwestiach celno-prawnych, a także przekonasz się, ile będzie wynosił zwrot z Twojej inwestycji. Analiza Rynku powoli Ci również uzyskać porównanie cen uzyskanych od różnych firm, a co za tym idzie ułatwi Ci dokonanie słusznego wyboru.

 

Nasi specjaliści dokonują dokładnych wyliczeń, a także zajmują się negocjacjami z dostawcami, co prowadzi do skrupulatnego oszacowania kosztów, które zawierać będą również cenę transportu i stawkę celną. Pracownicy IMCHEX każdego dnia wyceniają średnio 30-70 produktów z około 7 branż, dzięki czemu doskonale wiedzą w jaki sposób dokonać negocjacji cenowych, by Twój import z Chin był jak najbardziej opłacalny.

 

Niemałe znaczenie ma przeprowadzana przez nas weryfikacja prawna, która dotyczy zarówno towarów, jak i producentów. Analiza Rynku to usługa, dzięki której dowiesz się również, czy istnieje możliwość naniesienia własnego logotypu na produkt, ile wynosi MOQ (ilościowy próg zamówieniowy) oraz poznasz dokładną specyfikację intersującego Cię towaru. Kolejną informacją płynącą ze skorzystania z tej usługi jest to, że dowiesz się ile czasu będzie potrzebował producent, by skompletować Twoje zamówienie.

 

Analiza Rynku jest usługą wprost stworzoną dla przedsiębiorców, którzy są już zmęczeni stale pojawiającymi się nieprzewidzianymi kosztami naliczanymi przez producentów z Chin. Z pomocą IMCHEX i Analizy Rynku poznasz realne ceny produktów i będziesz mógł lepiej zaplanować rozwój swojej firmy!

Jeśli na choć jedno pytanie odpowiesz „tak”, to koniecznie skorzystaj z tej usługi!

Sprawdź, czy Analiza Rynku jest usługą dla Ciebie

Zajmujesz się sprzedażą online?

Tworzysz kosztorys lub budżet?

Zarządzasz sklepem stacjonarnym?

Realizujesz swój pierwszy import z Chin?

Zarządzasz sklepem internetowym?

Chcesz poznać możliwości konsolidacji?

Chcesz dotrzeć do producentów z Chin?

Chcesz odciążyć swój dział zakupów?

Analiza Rynku fundamentem, na którym powstaje import z Chin!

Przedsiębiorcy współpracujący z nami korzystają zarówno z naszej Analizy Rynku, jak i z podobnych usług oferowanych przez konkurencję. Zdarza się, że przeprowadzają badanie rynku na własną rękę lub zlecają weryfikację zamówienia własnym specjalistom. Takie działanie pozwala im odpowiednio przygotować się do przeprowadzenia importu z Chin, jednak przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z importem warto porównać analizy z kilku źródeł.

 

Import z Chin to branża bardzo dynamiczna i zróżnicowana pod względem regulacji prawnych – zmiany nierzadko następują z miesiąca na miesiąc. Nasz Dział Celno-Prawny czuwa nad prawidłowością każdego kroku przeprowadzanego podczas sprowadzania towarów z Państwa Środka. Nasi specjaliści zajmują się między innymi weryfikacją producentów oraz kompletowaniem dokumentacji i certyfikacji, abyś mógł w bezpieczny sposób importować towary z Chin.

 

Nasze duże doświadczenie oraz codzienna styczność z wieloma branżami i dziesiątkami tysięcy produktów to aspekty, które pozwalają nam na lukratywne negocjacje. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że mieliśmy już okazję wycenić produkt, który chcesz importować z Chin

Czy wiesz, czym skutkuje nieprawidłowe wprowadzenie towaru do obrotu?

Nie pozwól sobie na niedopatrzenia!

Czytaj na blogu

Otrzymaj zestawienie niezbędnych certyfikatów, badań i atestów wymaganych podczas importu z Chin!

Bądź przygotowany na każdą ewentualność!

Analiza prawna

Wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć import z Chin!

Co zawiera Analiza Rynku?

Każde zlecenie – zarówno importu z Chin, jak i analizy rynku czy analizy prawnej, jest w IMCHEX traktowane priorytetowo. Poszczególne działy odpowiedzialne są za konkretne etapy i dzięki stałej, sprawnej wymianie informacji są w stanie reagować na bieżąco.

Cena zakupu produktu w Chinach

Wykaz minimalnej ilości zamówienia (MOQ)

Wykaz czasu produkcji

Informacja dotycząca możliwości personalizacji

Dokładne wyliczenia stawek celnych

Przybliżone koszty transportu

Wykaz możliwości konsolidacyjcnych

Cena produktu zależna od ilości [x,2x,5x]

Całkowity koszt importu

Koszt całkowity jednego produktu

Zweryfikowane certyfikaty i badania

Wyselekcjonowani dostawcy

Możliwość wyboru liczby pozycji produktowych

Porównanie cen z Alibaba/1688 i Yiwu

Dokładne opisy i dane techniczne każdego produktu

Opinia ekspercka na bazie doświadczenia z danym produktem

Jak zacząć?

Przygotowanie

Przygotuj listę produktów, których cenę chciałbyś poznać

1

Szczegóły

Zastanów się nad wariantami, kolorami, rozmiarami, czy kształtami

2

Wyliczenia

Sporządź wyliczenia, które z produktów przynoszą Ci największą marżę i ile za nie aktualnie płacisz

3

Podsumowanie

Zastanów się, czy na Twojej liście znajdują się produkty wymagające szczególnej uwagi, np. elektronika, zabawki, kontakt z żywnością

4

Kalkulator

Znajdź kalkulator na naszej stronie i kliknij przycisk „Wyceń Usługę”

5

Deklaracja

Postępuj zgodnie z wytycznymi, a na końcu poznasz naszą ofertę

6

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Pytana i odpowiedzi

Faq

Proces wyszukiwania odpowiednich produktów, które spełnią oczekiwania naszych klientów bywa złożony z wielu elementów. W pierwszej kolejności wykonywany jest projekt strategii działania, który zawiera angaż naszych pracowników na terenie Chin, wizytację na targach i pracę zdalną poprzez selekcję na portalach sprzedażowych – także tych chińskich. Dopiero po tak przeprowadzonej analizie produktowej, przedstawimy Ci najlepsze propozycje ofert dostawców i przejdziemy do dalszych ustaleń, które zakończą się zadowalającym importem z Chin.    

Sami nie chcielibyśmy znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego pracujemy nad tym, by jak najwięcej analiz powodowało u naszych klientów chęć faktycznego importu z Chin. Obecnie nasza skuteczność w tym aspekcie jest na poziomie 91%. Na każdym etapie współpracy wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się znaleźć produkty, które będą nie tylko satysfakcjonujące pod względem ceny, ale i jakości.                                

Oczywiście, że nie jest. To nasi klienci decydują, czy dojdzie do importu z Chin. Analizę Rynku wykonujemy dla naszych partnerów biznesowych w celu poznania specyfikacji danej branży i jej opłacalności. W przypadku, gdy przedsiębiorca nie jest jednak zainteresowany importem z Chin znalezionych przez nas towarów (niezależnie od przyczyny), nie wymuszamy w żaden sposób dalszej współpracy.     

Standardowo trwa ona 10 dni roboczych, choć oczywiście wszystko jest uwarunkowane specyfiką i poziomemskomplikowania danego zlecenia. Na czas przeprowadzenia Analizy Rynku wpływają również uwarunkowania na terenie danej prowincji Chin. Na cenę tej usługi również wpływają różne czynniki, jednak można ją wykupić już od 100USD.                             

Wszystkie dane, które znajdują się w Analizie Rynku pozwolą Ci poznać orientacyjny koszt importu z Chin. Cały wykaz kosztów zawiera między innymi ceny transportu z Chin i ceny zakupu danych produktów w Chinach. Ponadto, Analiza Rynku prowadzi do weryfikacji prawnej i wyselekcjonowania najbardziej odpowiednich producentów z Chin.

Jeżeli jesteś odpowiedzialny i rozsądny to nie pominiesz tego kroku. Bazując na swym doświadczenie słyszeliśmy o wielu przypadkach, w których lekkomyślność importerów powodowała w efekcie olbrzymie straty finansowe oraz wizerunkowe. Nasz zespół nigdy nie pozwoli na to, by import z Chin generował ryzyko, ponieważ naszym zdanie powinien on generować zysk.
Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.