Transport z Chin i konsolidacja

Transport Lotniczy

Transport Kolejowy

Transport Morski

Transport z Chin

Czas trwania transportu z Chin

Transport z Chin do kraju przeznaczenia

Transport z Chin to kolejna usługa oferowana przez firmę IMCHEX. Nasi partnerzy biznesowi mogą zlecić nam przewóz zamówienie od producenta do portu, Odprawę Celną, a następnie przetransportowanie kontenera drogą morską, lotniczą lub cargo.

 

Powierzenie nam tego zadania skutkuje sporą oszczędnością, gdyż nasza oferta cenowa jest w przeważającej większości niższa od tej proponowanej przez chińskich producentów, którzy często pozwalają zarobić zaprzyjaźnionym dostawcom narzucającym swoją marżę do każdego zlecenia. Nasza firma jest zarejestrowana w Chinach i ma podpisane umowy z wewnętrznymi spedytorami, którzy oferują najbardziej atrakcyjne stawki. W naszej gestii leży też organizacja transportu z Chin do kraju przeznaczenia, czyli wybranie najlepszego i najbardziej opłacalnego przewoźnika spośród oferty linii lotniczych, kolejowych i morskich.

 

Bardzo istotną usługą dodatkową przy organizacji transportu z Chin jest oferowana przez nas Odprawa Celna, która zdejmuje z barków naszych kontrahentów odpowiedzialność za wszelkie dokumenty wymagane przy odprawie celnej, a także pozwala obniżyć koszty za obsługę celną.

Chiny

Transport Lotniczy

0%
0 Dni

Polska

Chiny

Transport Kolejowy

0%
0 Dni

Polska

Chiny

Transport Morski

0%
0 Dni

Polska

Realizujemy

Transport drobnicy

Transport kontenerowy

GET STARTED

0$

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Wybierz warunki Incoterms

Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Rodzaj ładunku

Drobnica
Wybierz
Kontaner
Wybierz
Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Gotowość towaru

Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Informacje dodatkowe

Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Rodzaj ładunku

Drobnica
Wybierz
Kontaner
Wybierz
Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Przeważający produkt

Wyroby budowlane
Wybierz
Elektronika
Wybierz
Home Decor
Wybierz
Chemia
Wybierz

Nawozy
Wybierz
Tworzywa sztuczne
Wybierz
Tekstylia
Wybierz
Inne/mix
Wybierz
Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Gotowość towaru

Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Informacje dodatkowe


Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Przeważający produkt

Wyroby budowlane
Wybierz
Elektronika
Wybierz
Home Decor
Wybierz
Chemia
Wybierz

Nawozy
Wybierz
Tworzywa sztuczne
Wybierz
Tekstylia
Wybierz
Inne/mix
Wybierz
Aby kontynuować, musisz wybrać element

Następny krok

Podaj swoje dane

Podsumowanie

Opis Informacje Ilość Cena
Zniżka :
Razem:

Wyślij formularz

Kalkulator

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Cię Twój import z Chin? A może interesuje Cię cena tylko jednej usługi? Skorzystaj z naszego kalkulatora i poznaj naszą bezkonkurencyjną ofertę!

Wieloletnie doświadczenie, kilkaset udanych transakcji oraz ciągłość importu to czynniki, które pozwoliły nam wynegocjować preferencyjne stawki transportu z Chin

Co wyróżnia transport z Chin organizowany przez Imchex?

25 tys. m3 przetransportowanego towaru z Chin

Bezpośrednia, oparta na zaufaniu współpraca z armatorami

Zaprzyjaźnione, uczciwe firmy spedycyjne w Chinach

Zależy Ci na optymalizacji kosztów i możesz poczekać dłużej na zamówienie?

Konsolidacja Chiny

Jesteś ciekawy, jakie możliwości czekają na Ciebie w Yiwu? To blisko 3 miliony zróżnicowanych produktów, które są eksportowane na cały świat. To właśnie na tych targach znajdują się produkty, które w Europie będą dostępne dopiero za 2-3 miesiące, a w Polsce prawdopodobnie jeszcze później!

Czym jest Konsolidacja oferowana przez IMCHEX?

Jeśli chcesz kupić towar od kilku różnych producentów, by móc stworzyć własny produkt lub kompleksowo zaopatrzyć swój asortyment, a do tego otrzymać wszystkie swoje zamówienia w jednej przesyłce, koniecznie skorzystaj z naszej usługi Konsolidacja Chiny.

 

Dla naszych partnerów biznesowych jesteśmy w stanie przetransportować towar z kilku fabryk do naszego magazynu lub lokalu składowego zaprzyjaźnionej agencji celnej, gdzie zostanie zapakowany w jedną przesyłkę. Następnie przewozimy pakunek do portu, odprawiamy go i wysłamy do miejsca przeznaczenia drogą morską, lotniczą lub kolejową. Gdy towar dotrze do portu w UE dokonujemy clenia i przewozimy do naszego magazynu, skąd po dekonsolidacji od innych zamówień naszych kontrahentów wysyłamy Twoją przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Konsolidacja Chiny to usługa, która została stworzona głównie z myślą o przedsiębiorcach posiadających kilka firm, a także właścicielach sklepów stacjonarnych i internetowych, który mają zróżnicowany asortyment. Nawet jeśli nie zaliczasz się do żadnej z tych grup, a chciałbyś otrzymać towar od kilku producentów w jednej przesyłce, skontaktuj się z nami i poznaj wycenę usługi Konsolidacja Chiny. 

Chciałbyś poznać ofertę importu z Chin wskazanych przez Ciebie produktów, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie?

Sprawdź nasze usługi stworzone dla ułatwienia pracy i oszczędności czasu!

Kompleksowy Import

Szeroka oferta produktowa
Weryfikacja wymaganych certyfikatów
Sprawdzeni producenci
Wynegocjowane lepsze ceny
Dostawa pod wskazany adres

Agent Zakupowy Yiwu

Oferta produktowa z Yiwu
Bezpośredni dostęp do 3 mln produktów
Oferta zdjęciowa i filmy
Minimalne MOQ
Organizacja transportu

Agent Zakupowy 1688

Wyszukanie produktu na platformie 1688
Weryfikacja producenta
Prowadzenie negocjacji
Zorganizowanie próbek
Niższe ceny

Pytana i odpowiedzi

Faq

Nasze doświadczenie, znajomość rynku i języka chińskiego, a także biuro i magazyn w Chinach oraz możliwość konsolidacji i wynegocjowania preferencyjnych warunków z spedycją to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że warto skorzystać z naszej pomocy. Nasze działania przede wszystkim wpływają na cenę importu z Chin, a wysoka jakość świadczonych przez nas usług przekłada się na zysk naszych partnerów biznesowych.

Importem z Chin, a co za tym idzie, wyszukiwaniem najbardziej korzystnych rozwiązań zajmujemy się od wielu lat. Mówimy po Chińsku i sami importujemy z Chin. Ceny towarów i wszelkie inne koszty, które wskazujemy naszym kontrahentom są przez nas dokładnie sprawdzane kilkukrotnie. Jesteśmy przy tym świadomi, że często za ceną idzie jakość, dlatego dbamy też o to, by stale przeprowadzać kontrole jakości w naszym magazynie w Chinach.

Szkolenia z importu z Chin staramy się organizować co miesiąc lub dwa. Jeśli jednak jesteś zainteresowany indywidualną edukacją w tego zakresu z naciskiem na konkretne tematy, które chciałbyś bliżej poznać, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta – dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Wszystkie zamówienia realizowane przez IMCHEX odprawiane są przez naszych pracowników z Działu Celno-Prawnego, który jest doskonale przygotowany do odpraw celnych. Zajmujemy się odprawą celną praktycznie wszystkich rodzajów towarów. Import z Chin jest główną działalnością naszej firmy, dlatego doskonale wiemy, jak na każdym kroku wspierać naszych kontrahentów.

Jesteśmy polską spółką z o.o. w związku z czym możemy wystawić polską fakturę VAT na każde zamówienie. Na Twoje życzenie możemy wystawić również chiński Commercial Invoice. Niezależnie od wyboru, będziesz miał możliwość wliczenia w koszty produktów importowanych z Chin, a w przypadku faktury będziesz mógł rozliczyć również podatek VAT.

W przypadku importu z Chin drobnicy, czyli zamówienia poniżej 5000USD płatność następuje w dniu złożenia zamówienia. Natomiast jeśli zlecimy produkcję i czas oczekiwania na asortyment importowany z Chin nieznacznie się wydłuży, mamy możliwość podzielenia płatności na zasadach 30/70. Jednakże druga transza płatna jest przy odbiorze zamówienia od producenta przez naszych spedytorów.

Blisko 35% wszystkich towarów znajdujących się na polskim rynku jest importowane z Chin. Koszty produkcji w Chinach są znacznie niższe aniżeli w krajach europejskich i jedynie transport, który od niedawna jest wielką niewiadomą, może sprawić, że import będzie mniej korzystny, jak był chociażby w zeszłym roku. Przed importem z Chin polecamy skorzystać z naszej usługi ANALIZA RYNKU, za pomocą której zostanie przygotowana pełna analiza na wskazane produkty. Import z Chin zawsze był i nadal jest opłacalny, jednakże nowy import z Chin w 2021 i 2022 może dużo zmienić w europejskiej gospodarce.

Stawki celne wahają się od 0% do nawet 50%, wiąże się to z trudnościami dla przedsiębiorców w stwierdzeniu jaka stawka obwiązuje na towar, który chcą importować z Chin oraz czy będzie to dla nich opłacalne. Wyróżniamy trzy rodzaje ceł, uzależnionych od kierunku ruchów towarów:

cło eksportowe – pobierane przy wywozie towarów z kraju. Dotyczy to wzrostu cen produktów krajowych za granicą, co może jednak pogarszać bilans eksportu, zatem najczęściej taki rodzaj cła stosuje się w przypadku krajów rozwijających się;
cło importowe – jego zadaniem jest ochrona produkcji krajowej, a także zwiększenie dochodów państwa;
cło tranzytowe – nakładane jest na granicach państw dla towarów przejeżdżających przez dany kraj. Jest one stosowane bardzo rzadko, gdyż tranzyt przez dane państwo przynosi spore wpływy do budżetu poprzez udostępnianie sieci transportowej oraz środków transportu.

Wynagrodzenie jakie pobieramy jesteśmy w stanie obliczyć na podstawie uzyskanych wcześniej informacji odnośnie ogólnego potencjału, wolumenu i skomplikowania procedury prawnej. Weryfikacja badań, certyfikatów, czy uzyskanie informacji odnośnie wprowadzenia do obrotu, czyli np. badań PZH, badań z Głównego Inspektoratu Weterynarii lub Inspektoratu Sanitarnego sprawiają, że import z Chin jest bardziej wymagający, a co za tym idzie więcej czasu będziemy musieli poświęcić, aby zweryfikować i zapewnić bezpieczny import z Chin.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym imporcie z Chin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom pełną realizację importu z Chin na dogodnych warunkach. Co więcej, możemy uzyskać ceny znacznie niższe od tych, które posiada polski hurtownik. Wybierając usługę kompleksowego importu z Chin jedyne co należy zrobić to opłacić FV, a całą organizację importu z Chin IMCHEX weźmie na siebie.

W przypadku importu towarów z Chin mamy do czynienia z czterema stawkami podatku VAT: 4%, 7%, 8% i 23%. Przeważnie podatek VAT z Chin na towary importowane do Polski wynosi 23%.

Jesteśmy importerem z Chin, ale pracujemy na zlecenie klienta i gwarancja oraz możliwość zwrotu u nas nie obowiązuje. Nie posiadamy stanów magazynowych, nie sprzedajemy towaru dla innych kontrahentów. Realizujemy wyłącznie zlecenia na import z Chin i tak też działamy. Dlatego przed podjęciem decyzji o imporcie z Chin należy zastanowić się dwukrotnie. Import z Chin jest opłacalny, ale należy do niego podejść mądrze.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.