O nas

Poznajmy się

IMCHEX to firma, która od kilkunastu lat specjalizuje się w świadczeniu importu towarów z Chin. Od samego początku istnienia naszej działalności naszą misją było niesienie wsparcia i bilateralna współpraca z polskimi przedsiębiorcami, którzy pragną poszerzyć swój dotychczasowy asortyment o produkty sprowadzane zarówno z Chin, jak i z całej Azji.

Tym, co wyróżnia nas na tle naszej konkurencji, jest transparentna polityka cenowa, indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy oraz autorska, dopracowana niemal do perfekcji usługa Analizy Rynku, która poprzedza blisko 90% wszystkich realizowanych zamówień.

 

W Yiwu - największym showroom’ie świata, nasza druga filia od blisko 6 lat zapewnia nam i naszym kontrahentom przestrzenie magazynowe dające możliwości konsolidacyjne, fizyczne wizyty audytorskie w fabrykach oraz przygotowanie oferty prosto od dostawców. Każdy nasz partner biznesowy może osobiście odwiedzić te największe na świecie targi, dzięki pomocy naszego polsko-chińskiego tłumacza.

Biuro w Polsce

Biuro w Chinach

Polskie faktury VAT

Certyfikowany personel

Magazyn w Pruszkowie

Magazyn w Yiwu

Polsko-chińscy prawnicy

Konsolidacja towarów

Poza importem z Chin, zajmujemy się reprezentowaniem polskich firm na chińskich targach, co pozwala nam nawiązać długotrwałe relacje biznesowe. Pośród naszych usług znajduje się także profesjonalna opieka prawna, która obejmuje teren Polski, Chin oraz innych krajów azjatyckich. Jako doświadczony importer z Chin, dla naszych kontrahentów konstruujemy kontrakty handlowe, rejestrujemy znaki towarowe, prowadzimy pilotaż badań certyfikujących i dbamy o bezbłędność dokumentacji zgodnych z regulacjami Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 

Wyręczamy wiele polskich przedsiębiorstw w ich pracy i robimy to naprawdę dobrze!

Polska

W naszym polskim biurze, mieszczącym się w Pruszkowie, Dział Obsługi Klienta czuwa nad budowaniem wizerunku naszej firmy poprzez zapewnienie profesjonalnych usług mających na celu dopracowanie Twojego importu z Chin do perfekcji. Specjaliści IMCHEX zajmują się między innymi aspektami prawnymi, zastrzeganiem znaków towarowych, odprawą celną oraz wprowadzaniem produktów do obrotu, w tym weryfikacją wszelkich wymaganych dokumentów. Taka rzetelna, kompleksowa i sprawna obsługa naszych partnerów biznesowych zapewnia bezpieczny i bezproblemowy import z Chin. Polskie biuro IMCHEX zatrudnia również specjalistów ds. celno-prawnych, logistyków i spedytorów, dzięki którym dostawy są jeszcze bardziej zoptymalizowane. Kompleksowe usługi usprawniające import z Chin, które są świadczone przez naszą firmę, eliminują potrzebę samodzielnej weryfikacji dostawców z Państwa Środka, a co za tym idzie generują sporą oszczędność czasu oraz środków.

Dział Celno - Prawny

Dział Importu

Dział Obsługi Klienta

Dział Marketingu

Dział Logistyki

Dział Finansowy

Indywidualne i profesjonalne podejście do każdej sprawy jest kluczem do sukcesu naszych kontrahentów!

Chiny

W naszym polskim biurze, mieszczącym się w Pruszkowie, Dział Obsługi Klienta czuwa nad budowaniem wizerunku naszej firmy poprzez zapewnienie profesjonalnych usług mających na celu dopracowanie Twojego importu z Chin do perfekcji. Specjaliści IMCHEX zajmują się między innymi aspektami prawnymi, zastrzeganiem znaków towarowych, odprawą celną oraz wprowadzaniem produktów do obrotu, w tym weryfikacją wszelkich wymaganych dokumentów. Taka rzetelna, kompleksowa i sprawna obsługa naszych partnerów biznesowych zapewnia bezpieczny i bezproblemowy import z Chin. Polskie biuro IMCHEX zatrudnia również specjalistów ds. celno-prawnych, logistyków i spedytorów, dzięki którym dostawy są jeszcze bardziej zoptymalizowane. Kompleksowe usługi usprawniające import z Chin, które są świadczone przez naszą firmę, eliminują potrzebę samodzielnej weryfikacji dostawców z Państwa Środka, a co za tym idzie generują sporą oszczędność czasu oraz środków.

Dział Logistyki

Dział Eksportu

Dział Zakupów

Dział Operacyjny

Dział Kontrolingu

Dział Ofertowania

Imchex

Największy importer z Chin

Polsko-chińska firma importowa

Nasza stała obecność w Chinach oraz obsługa w polskim biurze to gwarancja kompleksowości usług i gotowości do pomocy na każdym etapie importu z Chin.

Profesjonalizm w każdym calu

Międzynarodowi specjaliści czuwają nad prawidłowością każdego kroku i bezpieczeństwem polskich przedsiębiorców realizujących import z Chin.

Wiedza i doświadczenie

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz znajomość specyfiki chińskiego rynku pozwalają nawiązać trwałe relacje biznesowe.

Dostępność usług

Wszystkie nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych kontrahentów – mogą na nas liczyć w każdej sprawie.

Opinie naszych klientów

Referencje

Rafał Madeja

Nie spodziewałem się, że import z Chin może być tak prosty! Dzięki obsłudze IMCHEX poszerzyłem ofertę swojego sklepu o nowe produkty i nie musiałem się przy tym martwić o to, czy mam odpowiednie dokumenty, ani czy moje zamówienie przejdzie pomyślnie odprawę celną. Ta firma zadbała o wszystko. Dziękuję raz jeszcze!

Michał Nowicki

Profesjonalna, miła i bardzo pomocna obsługa. Udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji na temat zasad obowiązujących przy imporcie z Chin. Dzięki IMCHEX znalazłem nowego, uczciwego dostawcę i nauczyłem się sprowadzać towar do mojego sklepu. Ich pomoc jest nieoceniona!

Karolina Wajda

Moja firma współpracuje z IMCHEX już kilka miesięcy, nie mogłam wymarzyć sobie lepszego partnera biznesowego! Zawsze gdy chcę importować nowy towar z Chin, pracownicy tej firmy przeprowadzają jego kontrolę i weryfikują rzetelność producenta. Dzięki nim zawsze dostaję te produkty, których oczekiwałam. Polecam!

Iwona Rudnicka

Dzięki IMCHEX nigdy nie miałam problemu z importem z Chin, zamówienie zawsze przychodziło kompletne i na czas. Nawet jak chciałam sprowadzić nowy towar, pracownicy IMCHEX w Chinach zajęli się sprawdzeniem producenta i jakości towaru. Będę dalej korzystać z ich usług, a także polecać wszystkim kolegom i koleżankom z branży.

Michał Wojciechowski

Polecam usługi IMCHEX wszystkim sprzedawcom! Dzięki nim możecie sprzedawać wszystko, co chcecie i w dodatku nie przepłacić za towar. I to nieprawda, że produkty importowane z Chin są niskiej jakości – IMCHEX znajdzie dla Was towar z wyższej półki w niskiej cenie!

AgroStaniec

Gdy pierwszy raz chcieliśmy importować z Chin, przeraziła nas ilość formalności i zablokował nas strach przed nieuczciwymi dostawcami towarów. Dzięki IMCHEX mogliśmy się pozbyć wszelkich obaw, a skomplikowanym procesem importu w ogóle nie musieliśmy się przejmować. Teraz stale sprowadzamy towary do naszego sklepu za pośrednictwem IMCHEX i to się nam bardzo opłaca!

Pytana i odpowiedzi

Faq

Nie musisz znać języka chińskiego, by importować towary z Chin, a tym samym rozwinąć swoją działalność. IMCHEX pomoże Ci na każdym etapie współpracy, posiadamy własne biuro i magazyn w Chinach, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, a szeregi naszej firmy zasilają wykwalifikowani specjaliści. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zarówno pod kątem weryfikacji chińskich kontrahentów i towarów, jak i podczas transportu i odprawy celnej. Współpracując z nami możesz być pewien, że zrobimy wszystko, by jak najbardziej uprościć Twój import z Chin, a także dopilnować bezpiecznego dotarcia Twojego zamówienia.

Prawo chińskie pod wieloma względami różni się od polskiego, a także tego obowiązującego w Unii Europejskiej. Aby proces importu towarów z Chin przebiegał bezpiecznie i zgodnie z prawem, trzeba znać przepisy ze wszystkich trzech obszarów – prawa chińskiego, europejskiego i polskiego. Oczywiście zrozumiałe jest, że nie każdy przedsiębiorca z polski zna te regulacje prawne, dlatego warto skorzystać z naszej oferty, w skład które wchodzą: Analiza Prawna i Usługi Prawne. W ramach tych usług zajmujemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, dotyczącymi przeprowadzania transakcji kupna wskazanych przez klienta towarów z Chin. Nasze wsparcie obejmuje także dokładne i profesjonalne tłumaczenie instrukcji, jak również deklaracji właściwości użytkowych i zgodności. Ponadto wspieramy naszych partnerów biznesowych w procesie zastrzegania znaku towarowego i nazwy handlowej, towarów sprowadzanych z Chin. Oferowana przez nas pomoc obejmuje również prowadzenie negocjacji handlowych, mających na celu uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków finansowych oraz reprezentację naszych klientów w sporach z kontrahentami z Chin.

Najprostszą i najpewniejszą drogą do przeprowadzenia bezpiecznego importu z Chin jest powierzenie naszej firmie tego zadania. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i skonstruowany tak, by każdy nasz partner biznesowy znalazł ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Jeżeli obawiasz się, że możesz złożyć zamówienie u nierzetelnego i nieuczciwego sprzedawcy, wybierz naszą usługę Analizy Rynku. A jeżeli masz już wybrany produkt u konkretnego dostawcy, możesz zweryfikować jego firmę za pośrednictwem naszej usługi Analizy Prawnej. Obie usługi eliminują potrzebę samodzielnej weryfikacji dostawców, a także sprawiają, że import z Chin będzie w pełni bezpieczny.

Nasza firma posiada oddział w najważniejszym dla przedsiębiorców miejscu w Chinach – Yiwu, gdzie znajdują się największe targi świata, na które przyjeżdżają miliony przedstawicieli firm z całego globu ziemskiego. Dla naszych partnerów biznesowych z Polski możemy nie tylko wyszukać towary na targach w Yiwu, ale też na innych, oferujących innowacyjne rozwiązania chińskich eventach. Przedsiębiorcy z Polski chcący importować towary z Chin mogą zdać się na nasze doświadczenie w poszukiwaniu atrakcyjnych i korzystnych cenowo produktów, a także na naszą wiedzę i umiejętności, które pozwalają znaleźć godnego zaufania dostawcę oraz przeprowadzić negocjacje handlowe.

Scroll to Top

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.